Podziel się swoimi wrażeniami i wygraj atrakcyjne nagrody! więcej >>

Opinia

"Abra-Kadabra ...soczewki Cooper Vision to czysta Magia. ..:)
Zakładasz ....testujesz. ...niebiański komfort od razu czujesz:))

Super soczewki,olbrzymi komfort....można zapomnieć ,ze w ogóle ma się soczewki na oczach:)
Polecam wszystkim znajomym:)i nie tylko:))

Pozdrawiam"

Opinia

"Witam
Moim zdaniem to najwygodniejsze soczewki jakie nosiłam !
Są strasznje wygodne i konfortowo się w nich czuję !
Nke wysuszają oczu jak to robiły moje poprzednje soczefki , są miękkie co ułatwia wkładanie do oka. Bardzo je polecam wszystkim osobą które będą bądź noszą soczewki.
Pozdrawiam!"

Opinia

"Soczewki są bardzo wygodne, delikatne i nie ma wrażenia mgły po mruganiu. Dzięki nim mogę bezpiecznie uprawiać sport bez obawy, że okulary się zbiją i szkło wpadnie mi do oka. Dzięki nim zaakceptowałam swoją wadę wzroku. Czuję się pewna siebie a zarazem piękna. Na pewno kupię je ponownie i będę polecać znajomym."

Opinia

"dzięki tej stronie zacząłem nosić soczewki! Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla każdego. Polecam firmę CooperVision."

Opinia

"Witam. Jakiś czas temu okazało się, że mam wadę wzroku, niewielką, bo nie wielką - ale jednak. Okulista zalecił mi okulary.. Ta wiadomość to był dla mnie koszmar... Nigdy nie chciałem nosić okularów - gdyż utrudni to wykonywanie różnych czynności :/ Polecono mi soczewki kontaktowe. Nie byłem przekonany to soczewek, gdyż na samą myśl na to - że trzeba sobie coś do oka wkładać robi mi się brr :/ Ale mam znajomą, która ma soczewki i mówi że jej życie z soczewkami jest o niebo lepsze, jak z okularami. Więc postanowiłem i JA spróbować :) TO BYŁA NAJLEPSZA DECYZJA W MOIM ŻYCIU! Dzięki soczewkom moje życie nabrało innego wymiaru, mogę nareszcie uprawiać sporty, bez obaw, że zniszczę okulary itp. Dlatego polecam soczewki KAŻDEMU kto boryka się w wyborze okulary - soczewki kontaktowe ;)"

Opinia

"Na tapczanie siedzi leń,
Nic nie robi cały dzień."
Jeśli są tacy ludzie jak w tym wierszu to współczuje im, ponieważ powinni się ruszyć po szkła kontaktowe od Cooper Vision! :P

Opinia

"Kto nie ryzykuje - nie pije szampana! Ale jeśli chodzi o soczewki kontaktowe to żadne ryzyko! SAMA PRZYJEMNOŚĆ:)"

Opinia

"Dzięki soczewkom kontaktowym moje życie zmieniło się o 360 stopni. Stałem się bardziej pewny siebie. Nie wstydzę się już zagadać do ładnej dziewczyny. Uprawianie sportu jest wygodniejsze i bardziej komfortowe. Kiedyś musiałem sprawdzać co jakiś czas czy moje szkła w okularach są czyste. Nosząc soczewki nie muszę się o nic martwić :). Od dnia kiedy założyłem soczewki pokochałem życie na nowo! :)"

Opinia