cooper-vision

Jak łatwo i bezpiecznie zacząć nosić soczewki kontaktowe

Rabat 30 PLN na pierwsze soczewki kontaktowe

Dla osób, które wypróbują soczewki kontaktowe przygotowaliśmy specjalną ofertę. Każdy nowy użytkownik soczewek kontaktowych po przejściu płatnego ich dopasowania i zakupie minimum dwóch opakowań soczewek kontaktowych, może odebrać rabat w wysokości 30 PLN.

cooper-vision

W pole nad mapą wpisz swoją miejscowość/dzielnicę, ulicę, a na mapie pojawią się okoliczne zakłady optyczne, które zatrudniają specjalistów badania wad wzroku i doboru soczewek kontaktowych. Doborem soczewek kontaktowych w Polsce zajmują się odpowiednio przeszkoleni i doświadczeni specjaliści: okuliści oraz optometryści.

cooper-vision

Warunkiem skorzystania z rabatu jest zakup dwóch opakowań soczewek kontaktowych firmy CooperVision. Promocja obejmuje soczewki jednodniowe (30 szt. w opakowaniu), dwutygodniowe (3 szt. w opakowaniu) i miesięczne (3 szt. lub 6 szt. w opakowaniu). Promocja dotyczy soczewek sferycznych (wady sferyczne), torycznych (astygmatyzm) i multifokalnych (prezbiopia).

cooper-vision

Aby pobrać kwestionariusz należy wybrać z mapy zakład, w którym dokonano zakupu dwóch opakowań soczewek CooperVision oraz pobrać i wypełnić kwestionariusz rabatowy na 30 PLN (do pobrania po wybraniu zakładu na mapie)

cooper-vision

Aby otrzymać zwrot 30 PLN na konto bankowe, należy wysłać pocztą wypełniony kwestionariusz wraz z dowodami zakupu (paragonem i fragmentami opakowań) na podany adres.

Jak odebrać rabat w wysokości 30 PLN

Aby odebrać rabat w wysokości 30 PLN, należy wysłać na adres
Opcja.pl Sp. z o.o. ul. Jakubowska 22 lok. 5 03-902 Warszawa (z dopiskiem „Promocja CooperVision”)
następujące dokumenty i elementy opakowań soczewek:

  • paragon za zakup 2 opakowań soczewek kontaktowych CooperVision (min. 3 szt. w opakowaniu)
  • wycięte fragmenty 2 opakowań soczewek CooperVision zawierające numer LOT (kod kreskowy) i moc soczewek
  • sprawdź, jak powinny wyglądać wycięte fragmenty opakowań
  • wypełniony kwestionariusz na rabat 30 PLN
  • po 7 dniach roboczych od otrzymania przez nas listu przelejemy na Twoje konto kwotę 30 PLN
  • regulamin promocji znajdziesz tutaj

Powyższe dokumenty należy wysłać w terminie maksymalnie 14 dni od daty widniejącej na paragonie za zakup 2 opakowań soczewek kontaktowych CooperVision.

Nazwa
Adres
Telefon
Odległość
Promocja

© 2018 CooperVision

cooper-vision